Kalite Politikası

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde siparişten faturaya kadar tüm süreçlerde değerlerimiz ışığı altında çalışmak ve her daim kendimizi güncelleyerek yeniliğe açık olarak planlanan tüm hedeflere ulaşmak.

Sektörde öncü olarak Kalite yönetim sistemimizi uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.

Üstlenmiş olduğumuz projelerde iş ortaklarımızın beklentilerini doğru algılamak, onları doğru yönlendirmek ve bu beklentileri maksimum düzeyde karşılamak için hizmet seviyesini en üst düzeyde tutmak.

Tüm süreçlerde, iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde fayda sağlayan anlayış içerisinde güvenilir ve kalıcı iş ortağı olmak.

Süreçlerimiz boyunca oluşan tüm verileri tüm paydaşlarımıza ilave fayda sağlayacak şekilde analiz ederek iş geliştirmelerimizi sürekli kılmak.  

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Tüm çalışanlarımızın farkındalığını arttırarak anlamlı katılım sağlamaları ile Kalite Yönetim Sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak.